Agenda 2010

  • 18 December

    Veenendaal/Kneer/Sun & Matthieu Donarier Trio

    Sju Jazzpodium › Utrecht › 20.30

  • 14

    Wisselend Toonkwintet

    Groningen › 20.00

  • 11

    Spoon3 + Fork

    Plus Etage › Baarle Nassau › 20.30

  • 8

    Spoon3 + Fork

    Paradox › Tilburg › 20.30

  • 4

    wisselend Toonkwintet

    St. Truiden › 20.00

  • 3

    wisselend Toonkwintet

    Middelburg › 20.00

  • 31 October

    Terra
    i.c.m. Brokkenfabriek concert olv Avv

    zaal 100 › Amsterdam › 15.00

  • 27

    Over de Bergen

    schouwburg › Kortrijk › 20.30

  • 21

    Over de Bergen

    schouwburg › Hasselt › 20.30

  • 14

    Over de Bergen

    Schouwburg › Amsterdam › 20.30

  • 13

    Over de Bergen

    schouwburg › Den Haag › 20.30

  • 12

    Over de Bergen

    schouwburg › Utrecht › 20.30

  • 10

    Pavlov
    besloten voorstelling

    Culemborg › 15.00

  • 9

    Over de Bergen

    schouwburg › Brussel › 20.30

  • 8

    Over de Bergen

    schouwburg › Brussel › 20.30

  • 7

    Over de Bergen

    schouwburg › Brussel › 20.30

  • 6

    Over de Bergen

    schouwburg › Brussel › 20.30

  • 24 September

    Over de Bergen

    Antwerpen › 20.30

  • 11

    Evil Rabbit triple CD presentatie
    mmv Billy Egart, Ab Baars, Gianni Lenoci, Meinrad Kneer, AvV

    SJU Jazzpodium › Utrecht › 20.30

  • 10

    Evil Rabbit triple CD presentatie
    mmv Billy Egart, Ab Baars, Gianni Lenoci, Meinrad Kneer, AvV

    Bimhuis › amsterdam › 20.30

  • 3

    terra

    zeeuws museum › middelburg › 16.00 en 19.00

  • 2

    Terra

    zeeuws museum › middelburg › 16.00 en 19.00

  • 1

    Terra Plus

    zeeuws museum › middelburg › 16.00 en 19.00

  • 31 August

    Terra Plus

    Zeeuws museum › middelburg › 16.00 en 19.00

  • 7

    Wisselend Toonkwintet

    Brielle › 20.15

  • 6 June

    Over de Bergen

    schouwburg › Rotterdam › 20.00

  • 5

    Over de Bergen

    schouwburg › Rotterdam › 20.00

  • 30 May

    Terra Plus
    met Neel Verdoorn en Esmee olthuis

    Parkdans › Eindhoven › 15.00

  • 27

    Hagar Peeters/Albert van Veenendaal

    Studium Generale › Wageningen › 20.30

  • 26

    Rosie Woof

    zaal 100 › amsterdam › 20.30

  • 20

    Over de Bergen
    Opera van Corrie van Binsbergen en Josse de Pauw

    Schouwburg › Brugge › 20.00

  • 9

    Terra
    Neel Verdoorn & Albert van Veenendaal in duet

    Korzo › Den Haag › 15.00

  • 17 April

    Veenendaal/Kneer/Sun & Matthieu Donarier Trio

    Lantaren/Venster › Rotterdam › 20.30

  • 31 March

    De Boodschapper

    Zaandam › 20.30

  • 30

    De Boodschapper

    Amstelveen › 20.30

  • 28

    de Boodschapper

    Zonnehuis › Amsterdam- Noord › 14.30

  • 24

    Veenendaal/Kneer/Sun & Matthieu Donarier Trio

    Musis Sacrum › Arnhem › 20.30

  • 23

    Veenendaal/Kneer/Sun & Matthieu Donarier Trio

    zaal 100 › amsterdam › 21.00

  • 22

    Veenendaal/Kneer/Sun & Matthieu Donarier Trio

    Wilhelmina › Eindhoven › 21.00

  • 19

    De Boodschapper

    Rotterdam › 20.30

  • 18

    De Boodschapper

    Oss › 20.30

  • 16

    De Boodschapper

    Amsterdam › 10.30 & 13.30

  • 12

    De Boodschapper

    Utrecht › 14.00 & 20.30

  • 11

    De Boodschapper

    Utrecht › 20.30

  • 10

    brokkenbal

    bimhuis › amsterdam › 20.30

  • 7

    De Boodschapper

    Breda › 19.30

  • 6

    Lotz of Music: Bite!
    A dutch view on fish

    Bimhuis › Amsterdam › 20.30

  • 28 February

    Pavlov Five

    zaal 100 › Amsterdam › 17.00

  • 28

    De Boodschapper

    Mozaic › Amsterdam › 14.00

  • 24

    Jodi Gilbert, Robert van Heumen, Albert van Veenendaal

    Maarten Lutherkerk › Amsterdam › 20.00

  • 16

    De Boodschapper

    Den Haag › 10.30 & 13.30

  • 15

    De Boodschapper

    Den Haag › 13.30

  • 13

    Tsilogiannis, Delius, Kneer, Veenendaal

    SJU jazzpodium › Utrecht › 21.00

  • 12

    De Boodschapper

    Arnhem › 20.30

  • 11

    Spoon 3

    Bimhuis › Amsterdam › 20.30

  • 10

    De Boodschapper

    Amstelveen › 20.00

  • 8

    De Boodschapper

    Almere › 13.30

  • 7

    De man met 3 gezichten

    Provadya › Alkmaar › 20.30

  • 6

    De Boodschapper

    Almelo › 20.15

  • 4

    De Boodschapper

    Zutphen › 20.00

  • 2

    De Boodschapper

    de Krakeling › Amsterdam › 19.30

  • 1

    De Boodschapper

    de Krakeling › Amsterdam › 19.30

  • 29 January

    De Boodschapper

    Leiden › 20.15

  • 27

    Rosie Woof

    Zaal 100 › Amsterdam › 20.30

  • 25

    de Boodschapper

    stadsschouwburg › Utrecht › 16.00

  • 21

    De Boodschapper

    Zoetermeer › 20.15

  • 20

    De Boodschapper

    Barendrecht › 20.30

  • 14

    De Boodschapper

    Epe › 14.00 & 20.00

  • 9

    De Boodschapper

    de Krakeling › Amsterdam › 19.30d

  • 8

    De Boodschapper

    de Krakeling › Amsterdam › 19.30

  • 7

    De Boodschapper

    Toneelschuur › Haarlem › 19.30

  • 6

    De Boodschapper

    Toneelschuur › Haarlem › 19.30

back to top